Innhold

Administrasjon

Anne Ekenes

Anne er leder for kulturskolen og kulturhuset. 

Telefon: 66 10 60 78 / 920 12 264

E-post: anne.ekenes@gjerdrum.kommune.no

Lars Reiten

Lars er konsulent i kulturskolen.

Telefon: 66 10 60 88 / 416 73 457

E-post: lars.reiten@gjerdrum.kommune.no

Pedagoger

Alex Maestro

Alex underviser i messingblås.

Telefon: 457 90 895

E-post: maestroalex93@gmail.com

Asle Fjeldstad

Asle underviser i slagverk.

Telefon: 909 90 175

E-post: aslefjeldstad@gmail.com 

Camilla Neegaard Haugo

Camilla underviser i dans.

Telefon: 456 13 602

E-post: hcn.post@gmail.com

Eirik Kråkenes

Eirik underviser i gitar.

Telefon: 959 43 985

E-post: e_krakenes@hotmail.com

Grethe Kristine Grindhaug

Grethe underviser i sang.

Telefon: 402 17 941

E-post: grethegrindhaug@hotmail.com

Kristin Laberg

Kristin underviser i visuell kunst.

Telefon: 901 27 236

E-post: krlaberg@gmail.com

Natalia Samborska

Natalia underviser i treblås.

Telefon: 468 33 209

E-post: n.samborska@gmail.com

Polina Pedersen

Polina underviser i piano.

Telefon: 934 36 097

E-post: polina.pedersen@yahoo.no

Sarina Nachtnebel

Sarina underviser i teater.

Telefon: 922 52 298

E-post: sarina74@gmail.com

Synnøve Sætre

Synnøve underviser i kor.

Telefon: 452 95 098

E-post: synnovec3@yahoo.no


Publisert: 18.01.2017 09:52:21
Sist endret: 27.10.2020 13:51